Volvo EC40
Kupé varianta EX40 se svažující se zádí, dříve prodávaná jako Volvo C40 Recharge. Sdílí platformu, baterie i pohony s EX40, liší se siluetou karoserie a mírně nižší střechou. Verze Single Motor ER nabízí dle WLTP až 585 km dojezdu.
Cena od
1 293 000 Kč
až 1 542 400 Kč
Orientační ceny · aktualizováno červen 2026
- Dojezd
- 486–585 km
- Baterie
- 67–79 kWh
- Výkon
- 175–325 kW
- DC max
- 180–205 kW
- Dříve C40 Recharge, přejmenováno na EC40 (2024)
- Kupé silueta se svažující se zádí, nižší střecha než EX40
- Baterie 67 kWh nebo 79 kWh, RWD i AWD
- WLTP dojezd až 585 km u verze Single Motor ER
- DC rychlonabíjení až 205 kW (79kWh verze), 180 kW u Single Motor
3 varianty
| Varianta | |||
|---|---|---|---|
| Cena od | 1 293 000 Kč | 1 364 300 Kč | 1 542 400 Kč |
| Baterie | 67 kWh | 79 kWh | 79 kWh |
| Dojezd WLTP | 445–486 km | 540–585 km | 510–551 km |
| Výkon | 175 kW (238 k) | 185 kW (252 k) | 325 kW (442 k) |
| 0–100 km/h | 7.3 s | 7.3 s | 4.6 s |
| Pohon | RWD | RWD | AWD |
| DC nabíjení | 180 kW | 205 kW | 205 kW |
| Spotřeba | 16.7 kWh/100km | 16.2 kWh/100km | 17.3 kWh/100km |
Technické specifikace
Baterie a dojezd
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Kapacita baterie | 67 kWh |
| Dojezd WLTP | 445–486 km |
| Spotřeba WLTP | 16.7 kWh/100 km |
Výkon
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon | 175 kW (238 k) |
| Točivý moment | 420 Nm |
| 0–100 km/h | 7.3 s |
| Max. rychlost | 180 km/h |
| Pohon | RWD |
Nabíjení
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| DC nabíjení max | 180 kW |
| AC nabíjení | 11 kW |
Rozměry a hmotnost
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Délka × Šířka × Výška | 4440 × 1873 × 1596 mm |
| Rozvor | 2702 mm |
| Kufr | 404 l (max 1196 l) |
| Hmotnost | 2057 kg |
Volvo EC40 v číslech
- Náklady na 100 km
- 71 Kč úspora 32 tis. Kč/rok oproti benzínu
- Reálný dojezd
- 393 km WLTP 486 km · v praxi 2 % méně
- DC nabíjení 20 → 80 %
- 23 min 40 kWh · 170 Kč · DC 180 kW
Jak Volvo EC40 nabíjí na rychlonabíječce
nabití baterie
Špička je nejvyšší výkon, který vůz krátce přijme — právě ta bývá v katalogu. O čekání ale rozhoduje průměr: energie natankovaná cestou z 20 na 80 % dělená časem, který to zabere. Čím dřív křivka začne klesat, tím dál je průměr od špičky. Nad 80 % výkon padá nejvíc, proto se na cestě vyplatí nabíjet po menších dávkách. Křivky začínají na 10 % nabití, níž nemáme měřená data. Graf se mění podle varianty vybrané v tabulce výš.
Každé číslo otevře kalkulačku s předvyplněnými hodnotami.
Výpočet pro 67 kWh variantu · spotřeba 16,7 kWh/100km · domácí tarif 4,2 Kč/kWh (průměr D27d NT) · benzín 40,5 Kč/l · porovnat tarify
Ceny ověřeny k 7. 7. 2026 (paliva denně automaticky) · zdroj: oficiální ceníky dodavatelů a cenové výměry ERÚ, denní sběr cen z pump