Audi e-tron
První elektrické SUV Audi (2018–2022) na platformě C-BEV. Proslulo nadprůměrně plochou nabíjecí křivkou — 150 kW drží skoro do 70 % nabití, takže v praxi nabíjí rychleji než leckterý vůz s vyšší špičkou. Verze 50 quattro má 64,7 kWh využitelných, verze 55 quattro 86,5 kWh. V roce 2023 přejmenováno na Q8 e-tron.
Už se neprodává
- Dojezd
- 341–441 km
- Baterie
- 65–87 kWh
- Výkon
- 230–300 kW
- DC max
- 120–155 kW
- Verze 50 quattro (64,7 kWh) a 55 quattro (86,5 kWh využitelných)
- DC nabíjení až 155 kW, 10–80 % za cca 26 minut
- Mimořádně plochá nabíjecí křivka — výkon drží skoro do 70 % SoC
- Karoserie SUV i Sportback, pohon quattro u všech verzí
- Nástupcem je Q8 e-tron (2023), výroba skončila v únoru 2025
2 varianty
| Varianta | Archiv Není v ČR | Archiv Není v ČR |
|---|---|---|
| Cena od | — | — |
| Baterie | 64,7 kWh | 86,5 kWh |
| Dojezd WLTP | 283–341 km | 369–441 km |
| Výkon | 230 kW (313 k) | 300 kW (408 k) |
| 0–100 km/h | 6.8 s | 5.7 s |
| Pohon | AWD | AWD |
| DC nabíjení | 120 kW | 155 kW |
| Spotřeba | 21.7–25.7 kWh/100km | 22.2–26.1 kWh/100km |
Technické specifikace
Baterie a dojezd
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Kapacita baterie | 64,7 kWh |
| Dojezd WLTP | 283–341 km |
| Spotřeba WLTP | 21.7–25.7 kWh/100 km |
Výkon
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon | 230 kW (313 k) |
| Točivý moment | 540 Nm |
| 0–100 km/h | 6.8 s |
| Max. rychlost | 190 km/h |
| Pohon | AWD |
Nabíjení
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| DC nabíjení max | 120 kW |
| AC nabíjení | 11 kW |
Rozměry a hmotnost
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Délka × Šířka × Výška | 4901 × 1935 × 1616 mm |
| Rozvor | 2928 mm |
| Kufr | 660 l (max 1725 l) |
| Hmotnost | — |
Audi e-tron v číslech
- Náklady na 100 km
- 100 Kč úspora 29 tis. Kč/rok oproti benzínu
- Reálný dojezd
- 268 km WLTP 341 km · v praxi 2 % méně
- DC nabíjení 20 → 80 %
- 22 min 39 kWh · 165 Kč · DC 120 kW
Jak Audi e-tron nabíjí na rychlonabíječce
nabití baterie
Špička je nejvyšší výkon, který vůz krátce přijme — právě ta bývá v katalogu. O čekání ale rozhoduje průměr: energie natankovaná cestou z 20 na 80 % dělená časem, který to zabere. Čím dřív křivka začne klesat, tím dál je průměr od špičky. Nad 80 % výkon padá nejvíc, proto se na cestě vyplatí nabíjet po menších dávkách. Křivky začínají na 10 % nabití, níž nemáme měřená data. Graf se mění podle varianty vybrané v tabulce výš.
Každé číslo otevře kalkulačku s předvyplněnými hodnotami.
Výpočet pro 64.7 kWh variantu · spotřeba 23,7 kWh/100km · domácí tarif 4,2 Kč/kWh (průměr D27d NT) · benzín 41,5 Kč/l · porovnat tarify
Ceny ověřeny k 7. 7. 2026 (paliva denně automaticky) · zdroj: oficiální ceníky dodavatelů a cenové výměry ERÚ, denní sběr cen z pump